CAPITAL CORP. SYDNEY

73 Ocean Street, New South Wales 2000, SYDNEY

Contact Person: Callum S Ansell
E: callum.aus@capital.com
P: (02) 8252 5319

WILD KEY CAPITAL

22 Guild Street, NW8 2UP,
LONDON

Contact Person: Matilda O Dunn
E: matilda.uk@capital.com
P: 070 8652 7276

LECHMERE CAPITAL

Genslerstraße 9, Berlin Schöneberg 10829, BERLIN

Contact Person: Thorsten S Kohl
E: thorsten.bl@capital.com
P: 030 62 91 92

Nilüfer İhsaniye Elektrik Tamircisi Tel:05558796933

Bursa Elektrik Tamir Hizmetleri

Nilüfer İhsaniye
Elektrik Tamircisi

Acil Durum Elektrik Onarımlarında İlk Tercih

Nilüfer İhsaniye
Elektrik Tamircisi sizin yeterli beceri ve deneyime sahip olmadığınız zaman elektrik arızalarına müdahale, elektrik onarımlarıyla kendi başınıza uğraşmanızı kesinlikle asla tavsiye etmez. İster patlamış bir ampul ister elektrik kesintisi olsun, evinizde gerekli olan her türlü acil elektrik işinde yardımcı olacak uzmanlığa sahip bir bursa elektrik tamircisi çağırmanız gerekebilir.

Nilüfer İhsaniye
‘nın her yerinde 7/24 hizmet veren ve elektrikle ilgili acil durumlara genellikle 25 dakika içinde müdahale edebilen bünyemizde elektrik tamiri yapabilecek elektrikçilerimiz bulunmaktadır.

Nilüfer İhsaniye
Elektrik’i aradığınızda, tam üniformalı ve yetkili uzmanlığı ispatlamış kimlik taşıyan bir elektrikçi tarafından karşılanacaksınız. Elektrik Teknisyenlerimizin tamamı ayrıca açıkça işaretlenmiş reklamlı gezen araçlarımızı  kullanıyor ve bu da size profesyonel ve güvenilir bir elektrik şirketiyle çalıştığınıza dair güvence veriyor.

Acil durum ne olursa olsun, her zaman herhangi bir iyileştirme çalışmasının öncelikle tarafınızdan tam olarak fiyatlandırılmasını ve onaylanmasını sağlayacağız. Evinizdeki aksamayı en aza indirmek için elektrikçilerimiz ayakkabı koruyucuları takar ve gerektiğinde toz örtüleri kullanır ve iş tamamlandıktan sonra iyice temizlendiğinden emin olurlar.

Uzman sertifika Onaylı Nilüfer İhsaniye
Elektrik tamircimiz internette Elektrikçi Yüklenici olduğumuz için yaptığımız her türlü iş yanı sıra kendi 6 * 12 aylık garantimizle de korunmaktadır. Bu aynı zamanda tüm teknisyenlerimizin en yüksek standartta eğitildiği ve değerlendirildiği, tüm çalışmaların Kablolama Düzenlemelerini yapar.

Elektrik Onarımlarında Önce Güvenlik Yaklaşımı

Nilüfer İhsaniye
Elektrik tamircimiz
müşterilerimizi güvende tutmak bir numaralı önceliktir. Evinizdeki tüm elektrik tesisatlarının ilgili güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olmak için her çağrıda ücretsiz olarak bir elektrik güvenliği testi gerçekleştirmek üzere size zaman ayıracağız. Nilüfer İhsaniye
elektrik tamircisi, elektrikçilerimiz, açıkta kalan kablolar veya aşırı ısınmış sigorta gibi kişisel güvenliğiniz için risk oluşturan herhangi bir şey konusunda sizi bilgilendirmek ve bilinçli bir karar vermenizi sağlayacak mevcut çözümler hakkında tavsiyelerde bulunmakla görevlidir.

Elektrik hizmetleri konusunda size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizi aradığınızda yapacağımız ilk şey, herhangi bir düzeltici çalışmanın ne kadar sürede tamamlanmasına ihtiyacınız olduğunu belirlemektir. Arıza güvenliğiniz için yakın bir risk teşkil ediyorsa (örneğin sigorta kutusunun kıvılcım çıkararak yangına yol açması gibi) elektrikçilerimizden birini derhal olay yerine çağıracağız. Ancak arızalı bir prizi onarmak istiyorsanız acil yardım ihtiyacınız o kadar yüksek olmayabilir. Her iki durumda da, her zaman size uygun bir zamanda çalışacağız. Yardımcı olabileceğimiz en yaygın onarımlardan bazıları şunlardır:

Enerji kesintileri

Elektrik kesintisi en iyi zamanlarda bile can sıkıcı olabilir, ancak aynı zamanda evinizdeki elektrikte bir arıza olduğunu da gösterebilir. Bazen sadece sigorta kutunuzdaki ilgili düğmeye basmak yeterli olabilir, ancak nedenden emin değilseniz veya risk almak istemiyorsanız, bir profesyonel çağırmak en güvenli hareket tarzıdır. Elektrikçilerimiz sorunu teşhis edebilecek ve hızlı bir çözüm sunabilecek veya gerekirse sorunu elektrik sağlayıcınıza iletebilecektir.

Titrek ışıklar

Işıklarınız titriyor, uğultu yapıyor veya açılıp kapanmıyorsa bu, watt değerinin yanlış olduğu anlamına gelebilir. Alternatif olarak ampul ile anahtar arasında kötü bir bağlantı olabilir. Ampulü değiştirmek işe yaramazsa, bizim sizin konumunuza gelip sorunun temel nedenini belirleyip ışıklarınızın yeniden parlamasını sağlayacaktır.

Elektrikli Cihaz Arkı

Bir anahtardan veya duvar prizinden garip bir yumurta kokusu algılarsanız, bu, genellikle ‘arklanma’ olarak bilinen bir elektrikli cihazın devresine olan bağlantının hasar görmüş olduğu anlamına gelebilir. Bu olduğunda elektrik devreyi tamamlamak için atlayacak ve bu da yangına neden olabilecektir. Yerel iş yerimiz  ve 7/24 kapsama alanımız, bu tür durumlarda derhal yanıt vermemize olanak sağlar.

Elektriğimi Ne Sıklıkta Test Etmeliyim?

Her şey gibi evdeki bursa elektrik tesisatları da bozulmaya, eskimeye ve genel aşınma ve yıpranmaya maruz kalır. Bu nedenle elektriksel testlerin düzenli olarak yapılması gerekmektedir. ev sahiplerinin, ev sahiplerinin ve işletmelerin aşağıdaki aralıklarla test yapmasını tavsiye eder:

  • Ev sahipleri – her on yılda bir elektrik testi yapılması gerekmektedir. Mülkünüzde bir yüzme ortak havuzu varsa, bunun her yıl test edilmesi gerekir.
  • İşletmeler – işverenler her beş yılda bir periyodik test yaptırmalıdır.
  • Ev sahipleri – ev sahiplerinin mülklerini üç yılda bir veya kiracı değişikliği olduğunda hemen test etmeleri önerilir.

İlgilenmeniz gereken acil veya rutin bir onarımınız varsa bugün 05558796933 numaralı telefondan Nilüfer İhsaniye
Elektrik Tamircisi ile iletişime geçin.

Post a comment

Call Now Button